Kolejni nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze otrzymali Medale z Długoletnią Służbę.
Medale przyznaje prezydent. Troje nauczycieli z ZSZiO otrzymało je podczas uroczystości w Karpaczu.
Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymała Elżbieta Rawska, srebrne Anna Stawiarska i Andrzej Podwika. Złoty medal przyznawany jest po 30 latach pracy, srebrny po 20.

fot. ZSZiO Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze