Wczoraj siatkarze LKS Bóbr Marciszów grali w finale dolnośląskim rozgrywek LZS w piłce siatkowej. Turniej rozegrany został w Żmigrodzie. Zawody były częścią XXV Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi.
Dwa pierwsze mecze z drużynami Wieża Radków i LZS Lisiec, Bóbr wygrał. Trzeci mecz siatkarze z Marciszowa przegrali. Został im gra o trzecie miejsce w turnieju. Pokonując KM Team Zgorzelec zdobyli brązowe medale.
Siatkarze Bobra kontynuują medalową serię w rozgrywkach na poziomie województwa. Przed rokiem byli mistrzami Dolnego Śląska.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze