Takiego sukcesu siatkarze drużyn LZS z powiatu kamiennogórskiego jeszcze nie mieli. W Pieńsku drużyna Bobra Marciszów grała w Mistrzostwach Dolnego Śląska LZS w piłce siatkowej.
Bóbr został mistrzem województwa LZS. To pierwszy taki wynik w historii siatkarskich rozgrywek LZS-ów.
Tytuł mistrza Dolnego Śląska daje drużynie z Marciszowa prawo gry w Mistrzostwach Polski LZS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze