Reklama

Maski dla strażaków

Kamiennogórski samorząd kupił specjalistyczne maski, które będą chroniły strażaków przed zakażeniem koronawirusem.

 

Burmistrz Janusz Chodasewicz przekazał sprzęt Sławomirowi Graczykowi komendantowi kamiennogórskich strażaków. Urząd miasta zakupił 28 pół-masek przeciwpyłowych i 28 kompletów pochłaniaczy. Trafią one do strażaków jako indywidualne wyposażenie.

? Dziękuje bardzo za przekazany sprzęt. Po raz kolejny mogę liczyć na wsparcie ze strony kamiennogórskiego samorządu ? powiedział komendant Sławomir Graczyk.

Z samorządowego budżetu wydaliśmy na maseczki dla strażaków prawie 4 tysiące złotych.

? Służba strażaków ma ogromny wpływ na poczucie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Dziękuję im za codzienny trud. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać kamiennogórską jednostkę ? dodał burmistrz Chodasewicz.

Reklama

Kamiennogórski samorząd wspierał też zakupami maseczek stację pogotowia ratunkowego w Kamiennej Górze. Dla jeleniogórskiego szpitala kupiliśmy ozonator do dezynfekcji pomieszczeń w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama