Strażnicy leśni prowadzili działania w ramach akcji "Stroisz 2023" w rejonie Lasockiego Grzbietu. W działaniach Nadleśnictwa Kamienna Góra i Jawor ujawniono trzech motocyklistów poruszających się w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego. Endrowcy trawersowali Borową Górę, czyli rejon w obszarze Natura 2000.
Strażnicy leśni wystawili dwa mandaty po 1 000 zł każdy. W przypadku trzeciej osoby skierowali wniosek o ukaranie do sądu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze