Funkcjonariusze Policji i Straży Leśnej z Kamiennej Góry i Jawora ponowili akcję ?Szosa i cross?. Tym razem zatrzymali dwóch motocyklistów.
Zatrzymani jeździli po lasach i drogach publicznych na terenie gminy Kamienna Góra nad stacją benzynową przy drodze w kierunku Wałbrzycha. Miejsce nie było przypadkowe. Zatrzymani to mieszkańcy sąsiedniego powiatu wałbrzyskiego.
Zatrzymaniu poruszali się motocyklami niedopuszczonymi do ruchu drogowego. Jeden z zatrzymanych nie posiadał uprawnień do prowadzenie tego typu pojazdu. Podczas kontroli okazało się również, że jeden z motocykli figuruje w policyjnych bazach jako skradziony na terenie Wielkiej Brytanii.
Oba motocykle trafiły na policyjny parking.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze