Reklama

Znowu wpadli crossowcy

Funkcjonariusze Policji i Straży Leśnej z Kamiennej Góry i Jawora ponowili akcję ?Szosa i cross?. Tym razem zatrzymali dwóch motocyklistów.

 

 

Zatrzymani jeździli po lasach i drogach publicznych na terenie gminy Kamienna Góra nad stacją benzynową przy drodze w kierunku Wałbrzycha. Miejsce nie było przypadkowe. Zatrzymani to mieszkańcy sąsiedniego powiatu wałbrzyskiego.

 

Zatrzymaniu poruszali się motocyklami niedopuszczonymi do ruchu drogowego. Jeden z zatrzymanych nie posiadał uprawnień do prowadzenie tego typu pojazdu. Podczas kontroli okazało się również, że jeden z motocykli figuruje w policyjnych bazach jako skradziony na terenie Wielkiej Brytanii.

Reklama

 

Oba motocykle trafiły na policyjny parking. 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama