SP ZOZ Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze poprzez media społecznościowe podziękowało lubawskim strażakom za zainteresowanie i przyspieszenie pomocy udzielanej pacjentowi.
Druhowie OSP Lubawka wsparli zespół pogotowia z Kowar, który udzielał pomocy na terenie Lubawki. Widząc ratowników medycznych, strażacy zatrzymali się i spytali, czy potrzebna jest ich pomoc. Okazało się, że tak. Strażacy pomogli w ewakuacji pacjenta.
Zainteresowanie strażaków przyspieszyło transport pacjenta. Normalnie medycy musieliby zgłosić potrzebę wsparcia swojemu dyspozytorowi, ten przekazałby prośbę dyspozytorowi straży pożarnej, a dopiero ten przekazał wezwanie do remizy w Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze