Reklama

Letni Piknik Strażacki

W niedzielę, 3 lipca 2022 r. na placu przed remizą OSP Lubawka odbędzie się trzecia edycja Letniego Pikniku Strażackiego. Jak co roku środki zbierane będą na doposażenie jednostki.

Na scenie zaprezentują się zespoły i grupy muzyczne: Underground, Erdziu EDK, zespół Wrzos, Orkiestra Dęta z Lubawki, Senioritki U3W, grupa Zumby z Domu Kultury w Lubawce, DJ Heaven Light. Gwiazdą wieczoru będzie duet disco-polo - DJ DISCO & MC POLO, twórcy hitu "Szalona ruda".

Na gości czekać będzie również swojskie jadło, dmuchańce, konkursy, pokaz profilaktyczny i wiele innych atrakcji. Strefa zabaw działać będzie od godz. 11:00, scena ruszy o godz. 14:00.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama