W niedzielę, 3 lipca 2022 r. na placu przed remizą OSP Lubawka odbędzie się trzecia edycja Letniego Pikniku Strażackiego. Jak co roku środki zbierane będą na doposażenie jednostki.
Na scenie zaprezentują się zespoły i grupy muzyczne: Underground, Erdziu EDK, zespół Wrzos, Orkiestra Dęta z Lubawki, Senioritki U3W, grupa Zumby z Domu Kultury w Lubawce, DJ Heaven Light. Gwiazdą wieczoru będzie duet disco-polo - DJ DISCO & MC POLO, twórcy hitu "Szalona ruda".

Na gości czekać będzie również swojskie jadło, dmuchańce, konkursy, pokaz profilaktyczny i wiele innych atrakcji. Strefa zabaw działać będzie od godz. 11:00, scena ruszy o godz. 14:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze