Druhowie OSP chcący brać udział w akcjach ratowniczych muszą ukończyć kurs podstawowy oraz zdać egzaminy. Zajęcia odbywają się m.in. na terenie komendy PSP w Kamiennej Górze.
Uczestnicy szkolenia mają już za sobą część teoretyczną. Zdobytą wiedzę potwierdzili podczas egzaminu.
W ten weekend przyszli ratownicy uczestniczyli w ćwiczeniach w aparatach powietrznych. Uczyli się nie tylko zakładania sprzętu ale również posługiwania się nim w miejscach o ograniczonym dostępie.
W szkolenia strażacy będą również mieli ćwiczenia w komorze dymowej.
autor: ksoniek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze