Reklama

Ćwiczenia w aparatach powietrznych i komorze dymowej - praktyczna część szkolenia dla ratowników i strażaków

Druhowie OSP chcący brać udział w akcjach ratowniczych muszą ukończyć kurs podstawowy oraz zdać egzaminy. Zajęcia odbywają się m.in. na terenie komendy PSP w Kamiennej Górze.

Uczestnicy szkolenia mają już za sobą część teoretyczną. Zdobytą wiedzę potwierdzili podczas egzaminu.

W ten weekend przyszli ratownicy uczestniczyli w ćwiczeniach w aparatach powietrznych. Uczyli się nie tylko zakładania sprzętu ale również posługiwania się nim w miejscach o ograniczonym dostępie.

W szkolenia strażacy będą również mieli ćwiczenia w komorze dymowej.

autor: ksoniek

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama