Po raz drugi druhowie z OSP Krzeszów jadą na rowerach aby zebrać pieniądze na dalsze leczenie dzieci jednego ze strażaków.
W 2023 roku grupa strażaków wyruszyła z Krzeszowa i na rowerach dojechali na Hel.
Zbiórka w zeszłym roku pozwoliła na wysłanie Zosi i Michała Bednarskich na turnus rehabilitacyjny.
W 2024 roku druhowie jadą na rowerach do Włoch. Celem jest miejscowość Triest.
Start już w ten weekend spod remizy w Krzeszowie.

Darowizny można wpłacać na kontu 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
tytułem "42553 Zofia Bednarska" - dzieci mają jedno współkonto.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze