Reklama

Kręci mnie bezpieczeństwo

Dzisiaj (poniedziałek, 23 października) z uczniami Szkoły Podstawowej w Szarocinie spotkali się policjanci.

 

Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiej akcji ?Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok?. Policjanci opowiedzieli dzieciom o swojej pracy, podziale obowiązków między funkcjonariuszy różnych wydziałów. Duży nacisk położony został na przedstawienie roli dzielnicowego.

Policjanci przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach, m.in. na drodze, przejściu dla pieszych, na rowerze, czy wobec osób obcych. Policjanci podkreślali konieczność noszenia odblaskowych elementów po zmroku, dzieci otrzymały odblaskowe przywieszki w kształcie radiowozu.

Reklama

W klasach starszych przedstawione zostały również zagadnienia związane z przemocą w internecie.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama