Dzisiaj (poniedziałek, 23 października) z uczniami Szkoły Podstawowej w Szarocinie spotkali się policjanci.
Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiej akcji ?Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok?. Policjanci opowiedzieli dzieciom o swojej pracy, podziale obowiązków między funkcjonariuszy różnych wydziałów. Duży nacisk położony został na przedstawienie roli dzielnicowego.
Policjanci przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach, m.in. na drodze, przejściu dla pieszych, na rowerze, czy wobec osób obcych. Policjanci podkreślali konieczność noszenia odblaskowych elementów po zmroku, dzieci otrzymały odblaskowe przywieszki w kształcie radiowozu.
W klasach starszych przedstawione zostały również zagadnienia związane z przemocą w internecie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze