Reklama

Konkurs na dyrektora DPS-u w Szarocinie

Powiat kamiennogórski ogłosił konkurs na dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie. Chętni mogą składać dokumenty do 30 stycznia 2026 r. do godziny 12.00.

Ogłoszenie konkursu na dyrektora tej placówki jest zaskoczeniem. Obecna dyrektor Agnieszka Banach-Górczyk została wybrana w konkursie w połowie lutego 2025 roku. Po niespełna roku, z uwagi na sprawy prywatne, rezygnuje z tej funkcji.

Powiat oferuje nowemu dyrektorowi DPS-u wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 8 tys. zł plus dodatek za wysługę lat, 3,3 tys. zł dodatku funkcyjnego oraz 1 tys. zł dodatku motywacyjnego (wszystkie kwoty brutto).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/01/2026 15:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama