Powiat kamiennogórski ogłosił konkurs na dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie. Chętni mogą składać dokumenty do 30 stycznia 2026 r. do godziny 12.00.
Ogłoszenie konkursu na dyrektora tej placówki jest zaskoczeniem. Obecna dyrektor Agnieszka Banach-Górczyk została wybrana w konkursie w połowie lutego 2025 roku. Po niespełna roku, z uwagi na sprawy prywatne, rezygnuje z tej funkcji.
Powiat oferuje nowemu dyrektorowi DPS-u wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 8 tys. zł plus dodatek za wysługę lat, 3,3 tys. zł dodatku funkcyjnego oraz 1 tys. zł dodatku motywacyjnego (wszystkie kwoty brutto).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze