Reklama

Jest nowa dyrektor DPS-u

Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj odbył się konkurs na dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie. Komisja, którą stanowili członkowie zarządu, wybrała nową dyrektor.

Do konkursu zgłosiły się dwie kandydatki. Nową dyrektor DPS-u będzie Agnieszka Banach – Górczyk. Obecnie to dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kamiennej Górze. Funkcję tę pełni od grudnia 2023 roku. Poprzednio pracowała w DPS w Szarocinie. Nowa dyrektor ma zacząć pracę 1 marca.

Na razie nie wiadomo, kto będzie kierował PCPR-em. Prawdopodobnie funkcja dyrektora zostanie powierzona komuś z pracowników, w tym czasie ogłoszony i rozstrzygnięty zostanie konkurs.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama