Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj odbył się konkurs na dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie. Komisja, którą stanowili członkowie zarządu, wybrała nową dyrektor.
Do konkursu zgłosiły się dwie kandydatki. Nową dyrektor DPS-u będzie Agnieszka Banach – Górczyk. Obecnie to dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kamiennej Górze. Funkcję tę pełni od grudnia 2023 roku. Poprzednio pracowała w DPS w Szarocinie. Nowa dyrektor ma zacząć pracę 1 marca.
Na razie nie wiadomo, kto będzie kierował PCPR-em. Prawdopodobnie funkcja dyrektora zostanie powierzona komuś z pracowników, w tym czasie ogłoszony i rozstrzygnięty zostanie konkurs.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze