Dzisiaj (czwartek, 29 czerwca) zakończył się turniej Kinder+ Sport Zabrze 2017. Grali w nim młodzi siatkarze AMS Mini Volley Kamienna Góra.
Po wielu stoczonych bojach, w końcowym rezultacie AMS zajął 24 miejsce. Po wczorajszej dobrej grze i zaciętej walce, u kamiennogórskich zawodników nastąpił słabszy dzień wynikający zapewne ze zmęczenia po trzydniowym udziale w rozgrywkach. Grom finałowym towarzyszyła profesjonalna oprawa, zupełnie jak podczas meczów reprezentacji- duet Grzegorz Kułaga, Marek Magiera zapewnił dobrą zabawę zawodnikom i kibicom. Na dzisiejsze finały przybyło mnóstwo znakomitych gości, z którymi uczestnicy mogli zamienić kilka słów, zrobić pamiątkowe zdjęcie i wziąć autograf m.in. od Pawła Zagumego, Pawła Woickiego, Piotra Gacka, Pawła Papke, Marcina Prusa, Tomasza Majewskiego, Moniki Pyrek, Oktawii Nowackiej.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Cieszy postawa zawodników AMS, którzy dzielnie walczyli, wspierając siebie nawzajem.
O wczorajszym dniu zawodów pisaliśmy: Drugi dzień mistrzostw

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze