Pracę w kamiennogórskiej jednostce Państwowej Straży Pożarnej kończy dwóch strażaków. Dzisiaj zostali pożegnani przez kolegów.
Obaj strażacy przechodzą na emeryturę. Z jednostką pożegnali się brygadier Karol Leszczyński - dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz starszy ogniomistrz Kornel Stec starszy operator sprzętu.
źródło: facebook / 998 Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze