Juniorzy Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (sobota, 20 czerwca) ostatni mecz sezonu.
Młodzi piłkarze podejmowali drużynę Orła Wojcieszów. Lubawscy piłkarze mieli już zapewnione pierwsze miejsce w lidze terenowej i awans do okręgowej, ale do meczu podeszli poważnie i odnieśli pewno zwycięstwo.
Orzeł Lubawka : Orzeł Wojcieszów - 9:0
Po meczu młodym piłkarzom sukcesu gratulowała m.in. burmistrz Lubawki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze