Dzisiejsze (piątek, 23 czerwca) zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze dla czterech klas zasadniczej szkoły zawodowej był końcem edukacji w tej placówce.
Naukę zakończyli przyszli kucharze, sprzedawcy mechanicy pojazdów samochodowych, operatorzy obrabiarek skrawających, ślusarze oraz uczniowie klasy wielozawodowej.
Tytuł Absolwenta roku 2016/2017 w kategorii zasadniczej szkoły zawodowej zdobyła Larysa Drewnowska, uczennica klasy III G, zawód sprzedawca, która na świadectwie ukończenia szkoły uzyskała średnią ocen 5,0 oraz wzorowe zachowanie.
Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymali: Łukasz Ferenc, Agata Kiełbasa, Adriana Golakiewicz
Za dobre wyniki w nauce wyróżnieni zostali: Katarzyna Różańska, Kamila Baziak, Mariusz Janusek, Marlena Mlazga, Klaudia Noga, Paulina Sobolewska, Albin Jasnos.
Za pracę na rzecz szkoły wyróżnieni zostali:Adrian Smoleń, Justyna Pasiut, Angelika Beresińska, Natalia Kiełbasa, Zuzanna Szpilowska.
Za osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali: Dominika Takowska, Bartosz Siwak, Patryk Minicki, Adrian Zając.
Wśród klas promocyjnych, których uczniowie we wrześniu kontynuować będą naukę w ZSZiO wyróżnienia otrzymali:
W kategorii technikum najwyższą średnią ocen uzyskała uczennica klasy 1c Karolina Woźniak ze średnią ocen 5,18.
W kolejnym roku szkolnym Karolina będzie stypendystką Prezesa Rady Ministrów.
Wyróżnieni uczniowie:Agnieszka Ciesielska, Magdalena Rybandt, Klaudia Stelmaszczyk, Weronika Ziemichód, Nikola Poręba, Marcelina Karwacka, Marcelina Kumorek, Kaja Maćków, Szymon Atleński, Marta Mordarska, Dominika Macowska, Patrycja Majcher, Marta Górowska, Katarzyna Ogorzałek.
Wyróżnienie otrzymał też uczeń klasy 2r, który wykazuje się szczególnymi osiągnięciami w zakresie mechatroniki - Kamil Kiełbasa.
W kategorii zasadniczej szkoły zawodowej najwyższą średnią ocen uzyskała uczennica klasy 2 F Natalia Jelińska ze średnią ocen 5,45
Pozostałe wyróżnienia: Julita Tuszyńska, Natalia Obara, Nikola Pichniarczyk, Damian Szafira, Sara Szczyrbak Kacper Gąsienica – Jędrzejczyk, Nikola Jargieło.
W szkolnym konkursie Prymus – najlepsze wyniki w nauce w kategorii technikum wygrała klasa 1e, w kategorii zasadniczej szkoły zawodowej klasa 2g.
W szkolnym konkursie na najlepszą frekwencję: w kategorii technikum wygrała klasa 1c, a w kategorii zasadniczej szkoły zawodowej klasa 1m.
Wyróżnienie otrzymały również uczennice klasy 1c: Wioleta Skrzypek i Weronika Ziemichód, które w ciągu całego roku szkolnego uzyskały 100% frekwencję.
Dyrektor szkoły, przedstawiciele Grona Pedagogicznego oraz samorządu uczniowskiego podziękowali za pracę nauczycielom odchodzącym ze szkoły: Haline Kozik, Annie Kusiołek, Danucie Borkowskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze