Jutro (piątek) rano polscy strażacy biorący udział w misji pomocy przy gaszeniu pożarów we Francji wyruszą w drogę powrotną do domu.
We Francji jest pięciu strażaków z PSP Kamienna Góra, którzy pojechali średnim wozem na podwoziu renault. Do Francji wyjechali 11 sierpnia w konwoju złożonym z 50 wozów. Przez kilka dni pomagali Francuzom w gaszeniu pożarów lasów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze