Reklama

Kamiennogórscy radni u prezydenta Polski

Prezydent Polski Andrzej Duda zaprosił do ogrodów Pałacu Prezydenckiego samorządowców z całej Polski. Preteksem do spotkania był Dzień Samorządu Terytorialnego.

Święto obchodzone jest 27 maja. Podczas dzisiejszych uroczystości prezydent wręczył odznaczenia państwowe za wybitne zasługi w działalności na rzecz samorządu terytorialnego. Odznaczenia trafiły do doświadczonych samorządowców.

Na tegoroczne obchody Dnia Samorządu Terytorialnego prezydent zaprosił również młodych radnych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z samorządem. W tej grupie znaleźli się przedstawiciele rady miasta Kamienna Góra Łukasz Dyczkowski i Jakub Gredes.

Reklama

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama