Wczoraj, po trzech dniach jazdy i pokonaniu ponad 1800 km strażacy z Polski dotarli do Francji. Wśród nich jest pięciu strażaków z PSP Kamienna Góra.
O godzinie 22 część polskich strażaków skierowana została do pierwszych działań.
Strażacy pojechali do Francji pomagać w gaszeniu pożarów lasów.
fot. facebook / 998 Kamienna Góra / mł. ogn. Mateusz Owsianka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze