Do Krzeszowa przyjechało dzisiaj kilkuset motocyklistów. Biorą udział w X Pielgrzymce Motocyklowej.
Cały plac przed bazyliką zastawiony został jednośladami. Do Krzeszowa przyjechały zarówno małe motorynki i skutery, jak i potężne motocykle oraz trójkołowce. Wśród uczestników byli zarówno właściciele pojazdów zabytkowych, jak i nowiutkich motocykli.
Uczestnicy pielgrzymki zaczęli pojawiać się w Krzeszowie przed godziną 10. W południe rozpoczęła się msza święta w intencji motocyklistów. Po niej zaplanowany jest piknik.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze