Zakończył się konkurs na dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie. Chęć objęcia tego stanowiska zgłosiło pięć osób.
W części formalnej konkursu odrzucone zostały dwie oferty. Z pozostałą trójką odbyły się rozmowy. Za najlepszego kandydata uznany został Paweł Mikielewicz. Decyzję komisji konkursowej poparł zarządu powiatu. Nowy dyrektor już dzisiaj zacznie przejmować obowiązki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze