Piłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (niedziela, 10 maja) wyjazdowe spotkanie z Olimpią II Kowary.
W pierwszej połowie dwie bramki strzelił Musiał, jedną Schabiński. Gospodarze odpowiedzieli jednym celnym trafieniem. W drugiej połowie wynik dla Orła powiększyli Schabiński i Kucharski. Skutecznie zagrała Olimpia. Drużyny do ostatniego gwizdka walczyły o zwycięstwo. Ostatnia bramka (szósta dla Olimpii) wpadła w 89 minucie. Po zaciętym meczu Orzeł przegrał.
Olimpia II Kowary : Orzeł Lubawka - 6:5 (1:3)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze