Strażacy w całej Polsce oddali hołd tragicznie zmarłym strażakom z Poznania, który zginęli w trakcie działań ratowniczo-gaśniczych.
Na wieczną służbę odeszli śp. ogn. Patryk Michalski oraz śp. ogn. Łukasz Włodarczyk.
Pożar w jednej z kamienic z Poznaniu wybuchł w nocy z soboty na niedzielę. Dwóch strażaków, 33 i 34 latek z jednostek PSP w Poznaniu weszli do piwnicy w celu przeprowadzenia rozpoznania. Nagle doszło do wybuchu. Kamienica się zawaliła. W wyniku wybuchu poszkodowanych zostało 11 strażaków oraz 3 osoby postronne. Dopiero około południa w niedzielę potwierdzono śmierć dwóch ratowników. Przez kolejne godziny specjalistyczne grupy ratownictwa próbowały wydobyć ciała.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze