W Domu Kultury w Lubawce odbyły się I Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Rywalizowało siedem drużyn z MDP z terenu gminy Lubawka.
Zawody wygrała druga drużyna MDP Okrzeszyn. Drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna z Opawy. Na trzecim miejscu znalazła się pierwsza drużyna z Okrzeszyna. Kolejne miejsca zajęły MDP z Lubawki III, Lubawki I, Opawy II, Lubawki II.
Indywidualnie pierwsze miejsce zajęła Natasza Burghardt z MDP Lubawka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze