Piłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (niedziela, 24 maja) wyjazdowe spotkanie z Rudawami Janowice Wielkie.
Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. Orzeł wyrównał. Rudawy zdobyły drugą bramkę, piłkarze z Lubawki ponownie doprowadzili do remisu. Obie bramki dla Orła zdobył Adamowicz. Do końca pierwszej połowy gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki.
W drugiej połowie Rudawy podwyższyły wynik do 5:2. Orzeł odpowiedział dwoma trafieniami Musiała, ale gospodarze utrzymali przewagę do końca spotkania. Orzeł miał kilka dogodnych sytuacji do zmiany wyniku, ale zabrakło skuteczności.
Rudawy Janowice Wielkie : Orzeł Lubawka ? 5:4 (4:2)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze