W sobotę z Uniemyśla wyruszą uczestnicy Górskiej Kamiennogórskiej. Organizatorzy poszukuję czwórki wolontariuszy, którzy pomogą w organizacji.
- Pracę zaczynamy w piątek w godzinach popołudniowych, w sobotę spotykamy się o 6:40. Odprawa wolontariatu w piątek, najpóźniej o 19:00. - piszą organizatorzy. Zależy im na osobach pełnoletnich, umiejących współpracować w grupie. Potrzebna jest chęć pracy fizycznej i ochota spędzenia kilku godzin w lesie.
Konkretne zadania to:
Chętni mogą zgłaszać się w środę i czwartek mailowo: [email protected]
Bazą tegorocznej edycji będzie Karczma Sądowa w Uniemyślu. Start zaplanowany jest na sobotę, na godzinę 9:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze