W sobotę (14 grudnia) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbędzie się Gminne Spotkanie przy Wigilijnym Stole.
Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Zaprezentują się lokalni artyści i rękodzielnicy. W programie również konkurs kulinarny o "Złotego Anioła". W tym roku temat przewodni to "Moja ulubiona potrawa wigilijna". Oceniany będzie wygląd potrawy i pomysłowość podania.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze