Dzisiaj (niedziela, 1 marca) w Kamiennej Górze rozegrany został ostatni turniej siatkarskich młodziczek. Gospodarzem były zawodniczki KS Sudety.
Dziewczęta z kamiennogórskiego klubu pokonały #VolleyWrocław II : 2-1 (25:22, 24:26, 15:13) oraz MGLKS Sobieski Oława 2-0 (25:14, 25:14). W trzecim meczu #Volley pokonał Sobieskiego 2:1 (26:27, 25:12, 15:7).
KS Sudety zakończyły sezon na 22 miejscu na Dolnym Śląsku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze