Przedszkolaki z Pisarzowic zaprosiły druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pisarzowicach oraz strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze na uroczystość z okazji Dnia Strażaka.
Na występ przedszkolaków przybyła reprezentacja ochotników oraz zawodowców. Jak się okazało funkcjonariusze PSP są również członkami OSP Pisarzowice.
Dzieci zaprezentowały program artystyczny. Część z przedszkolaków przyszła w umundurowania strażackim. Dzieci na ręce druha Mariusza Zielińskiego przekazały własnoręcznie wykonany obraz, który ma zostać powieszony w nowej remizie w Pisarzowicach.
Współpraca strażaków z przedszkolem trwa od wielu lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze