Lubawscy strażacy zapraszają na Dzień Otwarty. Nazwa imprezy może być myląca. Strażacy zapraszają bowiem na koncerty i strażacką grochówkę. Zachęcają do skorzystania z malowania twarzy oraz dmuchańców.
Dzień Otwarty odbędzie się na placu przed remizą w Lubawce (ul. Piastowska 8). Impreza zaplanowana jest na 29 czerwca od godziny 13:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze