Dnia 12 października w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny oraz złożyli życzenia swoim nauczycielom oraz pracownikom szkoły.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oficjalnie przywitali nowych uczniów w murach naszej szkoły.
W tym szczególnym dla oświaty dniu dyrektor Wioletta Gogolewska wyróżniła nauczycieli, którzy w tym roku otrzymali nagrody dyrektora szkoły i starosty kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze