Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ptaszkowie postanowili zorganizować w świetlicy przy remizie dyskotekę dla kolegów z okolicznych jednostek. W działania szybko zaangażowali się opiekunowie i rodzice. Nieocenioną pomoc zaoferowała sołtys oraz Koło Gospodyń Wiejskich.
Dla najmłodszych strażaków głównie z gminy wiejskiej Kamienna Góra oraz Okrzeszyna przy świetlicy w Ptaszkowie czekały gry i zabawy. Na każdego czekały słodkie przekąski, ciasta, paluszki, chipsy oraz napoje.
Druh Adam Ryczko zaprezentował swoją strażacką bryczkę.
Młodzież korzystając z pogody oraz bezpiecznego terenu przy nowej remizie grała w zbijaka. Na placu odbył się pokaz pierwszej pomocy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze