Reklama

Dyskoteka MDP

Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ptaszkowie postanowili zorganizować w świetlicy przy remizie dyskotekę dla kolegów z okolicznych jednostek. W działania szybko zaangażowali się opiekunowie i rodzice. Nieocenioną pomoc zaoferowała sołtys oraz Koło Gospodyń Wiejskich.

Dla najmłodszych strażaków głównie z gminy wiejskiej Kamienna Góra oraz Okrzeszyna przy świetlicy w Ptaszkowie czekały gry i zabawy. Na każdego czekały słodkie przekąski, ciasta, paluszki, chipsy oraz napoje.

Druh Adam Ryczko zaprezentował swoją strażacką bryczkę.

Młodzież korzystając z pogody oraz bezpiecznego terenu przy nowej remizie grała w zbijaka. Na placu odbył się pokaz pierwszej pomocy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama