W Biuletynie Informacji Publicznej lubawskiego urzędu miasta opublikowane zostało zarządzenie burmistrz Ewy Kocemby w sprawie dyrektora Szkoły Podstawowej w Miszkowicach.
Burmistrz postanowiła przedłużyć powierzenie stanowiska dyrektora tej szkoły Elżbiecie Król. Dyrektor pełnić będzie tę funkcję przez kolejne 5 lat, od 1 września 2021 do 31 sierpnia 2026 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze