Niestety jak informują ratownicy na terenie gminy Lubawka wycofany z działań ratowniczych został kolejny wóz straży pożarnej.
Z podziału wycofany został STAR działający w Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawce. Na szczęściu druhowie z tej jednostki posiadają pięcioletniego MAN'a (rocznik 2018) oraz lekkiego FORD'a z 2012 roku. Tym samym są wstanie wyjeżdżać do akcji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze