Reklama

Drugi półfinał

Dzisiaj (niedziela, 5 stycznia) w Jaworze rozegrany został kolejny turniej półfinałowy młodzików. W zawodach uczestniczyła drużyna KS Sudety Kamienna Góra.

 

Sudety przegrały z JKS Spartakus JAwor 0:2 (16:25, 14:25) oraz z MKS Ikar Legnica 0:2 (12:25, 23:25). W meczu drużyn z Legnicy i Jawora lepszy okazał się Spartakus 2:0 (25:18, 25:11).

Po dwóch turniejach młodzicy KS Sudety zajmują czwarte miejsce w grupie. Nie odnieśli jeszcze zwycięstwa.

Za tydzień turniej w Jelczu, ostatni w tej fazie rozgrywek z udziałem kamiennogórskiej drużyny. Również za tydzień ostatni turniej półfinałowy rozegrają młodziczki Sudetów. Walczyć będą w Miękini.

Wyniki za dzps.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama