Dzisiaj (niedziela, 5 stycznia) w Jaworze rozegrany został kolejny turniej półfinałowy młodzików. W zawodach uczestniczyła drużyna KS Sudety Kamienna Góra.
Sudety przegrały z JKS Spartakus JAwor 0:2 (16:25, 14:25) oraz z MKS Ikar Legnica 0:2 (12:25, 23:25). W meczu drużyn z Legnicy i Jawora lepszy okazał się Spartakus 2:0 (25:18, 25:11).
Po dwóch turniejach młodzicy KS Sudety zajmują czwarte miejsce w grupie. Nie odnieśli jeszcze zwycięstwa.
Za tydzień turniej w Jelczu, ostatni w tej fazie rozgrywek z udziałem kamiennogórskiej drużyny. Również za tydzień ostatni turniej półfinałowy rozegrają młodziczki Sudetów. Walczyć będą w Miękini.
Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze