Reklama

Droga krzyżowa

Mimo opadów deszczu grupa wiernych uczestniczyła dzisiaj (sobota, 13 sierpnia) w tradycyjnej Drodze Krzyżowej po Kalwarii Krzeszowskiej.

Krzyż był niesiony przez członków stowarzyszenia Wojownicy Maryi. Procesji przewodniczył ksiądz Marian Kopko.

Wierni pokonali trasę 33 stacji. Każdy niósł swoje intencji. M. Kopko modlił się za sanktuarium, wiernych, którzy odwiedzą w najbliższych dniach Krzeszów.

W ramach Wielkiego Odpustu Krzeszowskiego w 2022 roku zaplanowano jeszcze drogę krzyżową po Apelu Jasnogórskim w niedzielę (godzina 21:00). O północy odbędzie się Pasterka Maryjna w bazylice. Główna suma odpustowa zaplanowana jest na poniedziałek (15.08) na godzinę 12:00.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama