Na najbliższej sesji radni gminy Kamienna Góra rozważać będą utworzenie dodatkowego oddziału przedszkola w Krzeszowie.
Przedszkole w Krzeszowie od jesieni zeszłego roku dział w nowym budynku. Przeniesione zostały do niego również dzieci z oddziałów przedszkolnych działających w budynku szkoły. Okazało się jednak, że miejsc w przedszkolu jest za mało. Stąd pomysł na uruchomienie jednego oddziału dla 25 maluchów w budynku szkolnym. Dzieci wróciłyby więc do pomieszczeń zajmowanych przez oddział przedszkolny przed przeniesieniem.
Uruchomienie dodatkowego oddziału nie koliduje z pomysłem uruchomienia żłobka. Gmina czeka na akceptację wniosku w programie Maluch+. Żłobek ma powstać w innych pomieszczeniach, zajmowanych poprzednio przez przedszkole.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze