Reklama

Dodatkowe miejsca

Na najbliższej sesji radni gminy Kamienna Góra rozważać będą utworzenie dodatkowego oddziału przedszkola w Krzeszowie.

Przedszkole w Krzeszowie od jesieni zeszłego roku dział w nowym budynku. Przeniesione zostały do niego również dzieci z oddziałów przedszkolnych działających w budynku szkoły. Okazało się jednak, że miejsc w przedszkolu jest za mało. Stąd pomysł na uruchomienie jednego oddziału dla 25 maluchów w budynku szkolnym. Dzieci wróciłyby więc do pomieszczeń zajmowanych przez oddział przedszkolny przed przeniesieniem.

Uruchomienie dodatkowego oddziału nie koliduje z pomysłem uruchomienia żłobka. Gmina czeka na akceptację wniosku w programie Maluch+. Żłobek ma powstać w innych pomieszczeniach, zajmowanych poprzednio przez przedszkole.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama