Pamiętacie naszą informację z poniedziałku o drugim przetargu na zakup wozu dla OSP Lubawka? To już nieaktualne, ogłoszony został trzecie przetarg.
Powód unieważnienia drugiego przetargu jest taki sam, jak przy pierwszym - postępowanie zostało przeprowadzone niezgodnie z prawem zamówień publicznych.
Dzisiaj zostało opublikowane ogłoszenie o trzecim przetargu, w którym wyłoniony ma być dostawca ciężkiego wozu dla OSP Lubawka. Oferty można składać do 12 listopada. Samochód ma zostać dostarczony do 22 grudnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze