Gmina Lubawka ogłosiła drugi przetarg na dostawę wozu dla OSP Lubawka. Powód unieważnienia pierwszego jest zaskakujący.
Pod koniec sierpnia pisaliśmy, że zainteresowana dostawą ciężkiego wozu dla OSP Lubawka jest jedna firma.
Zobacz także:
11 września gmina Lubawka poinformowała o wyborze najkorzystniejszej oferty. Dwa tygodnie później, 25 września, opublikowana została informacja o unieważnieniu przetargu. Powodem było przeprowadzenie postępowania niezgodnie z prawem. Ze względu na wartość przetarg powinien zostać ogłoszony w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, a nie był.
Drugi przetarg ogłoszony został 29 września. Oferty można składać do 3 listopada. W nowym postępowaniu wymagania są identyczne, przedłużono tylko termin dostawy wozu. Zamiast do 10 grudnia strażacy mają dostać wóz do 15 grudnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze