Reklama

Nowy przetarg na wóz dla lubawskich strażaków

Gmina Lubawka ogłosiła drugi przetarg na dostawę wozu dla OSP Lubawka. Powód unieważnienia pierwszego jest zaskakujący.

Pod koniec sierpnia pisaliśmy, że zainteresowana dostawą ciężkiego wozu dla OSP Lubawka jest jedna firma. 

11 września gmina Lubawka poinformowała o wyborze najkorzystniejszej oferty. Dwa tygodnie później, 25 września, opublikowana została informacja o unieważnieniu przetargu. Powodem było przeprowadzenie postępowania niezgodnie z prawem. Ze względu na wartość przetarg powinien zostać ogłoszony w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, a nie był.

Reklama

Drugi przetarg ogłoszony został 29 września. Oferty można składać do 3 listopada. W nowym postępowaniu wymagania są identyczne, przedłużono tylko termin dostawy wozu. Zamiast do 10 grudnia strażacy mają dostać wóz do 15 grudnia. 
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama