Na terenie całego kraju trwa kampania MSWiA "Bezpieczna Polska". Jednym z elementów akcji są banery. Jeden zawisł na budynku strażnicy w Kamiennej Górze.
Celem akcji jest przypomnienie, że w każdych warunkach i codziennie strażacy Państwowej Straży Pożarnej i druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych dbają o bezpieczeństwo Polaków.
Poza banerami Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało krótki spot.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze