Uwaga kierowcy, na drogach jest ślisko.
Tuż przed godziną 9:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego w Marciszowie na drodze w kierunku Świdnika.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Droga jednak była nieprzejezdna.
Na miejscu działały zastępy JRG Kamienna Góra oramz OSP Marciszów.
Apelujemy o bezpieczną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych - piszą strażacy z PSP Kamienna Góra
Samochodem jechało dwóch mężczyzn. Prowadził 60-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego. Jechali od strony Świdnika. Na łuku drogi, kierujący stracił panowanie nad pojazdem. Policjanci ukarali go mandatem.
Rano drogi w Marciszowie i okolicach były bardzo śliskie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze