Strażacy ochotnicy z Lubawki mają dzisiaj powód do świętowania. Do jednostki dotarł nowy wóz. To największy pojazd w tej chwili w jednostce.
Strażacy przyprowadzili dzisiaj do Lubawki ciężki wóz, który powstał na podwoziu firmy MAN. Pojazd ma zbiornik na wodę o pojemności 5 tysięcy litrów. W tej chwili to czwarty, największy wóz w tej jednostce. Wkrótce trafi do podziału bojowego i będzie wspierał strażaków w akcjach.
Strażacy z Lubawki mają obecnie średni wóz na podwoziu forda transita, dwa średnie wozy (Star 266 i MAN) i odebrany dzisiaj ciężki wóz MAN.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze