Wczoraj rozegrany został czwarty turniej 3. Ligi siatkarskich młodziczek. Grał w nim zespół KS Sudety Kamienna Góra.
Kamiennogórska drużyna przegrała z UKS Dwójka Milicz 0:2 (12:25, 20:25) oraz z MKS Polonia Świdnica II 1:2 (14:25, 25:17, 10:15). Mecz Polonii z Dwójką zakończył się wynikiem 0:2 (14:25, 11:25).
Ten etap rozgrywek Sudety kończą na 4 miejscu w grupie.
Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze