Strażacy odwiedzili dzisiaj ZUS w Kamiennej Górze. Nie złożyli jednak wniosków emerytalnych. Przez trzy dni trwać będą ćwiczenia w budynku.
W ramach ćwiczeń strażacy poznają specyfikę obiektów, w których zdarzyć się może zagrożenie związane np. z pożarem. Poznanie rozkładu korytarzy oraz rozpoznanie potencjalnych zagrożeń ma ułatwić prowadzenie ewentualnej prawdziwej akcji.
W tym miesiącu strażacy poznają obiekt ZUS-u. Ćwiczenia potrwają do czwartku. Każdego dnia obiekt poznaje inna zmiana strażaków. W czwartek do akcji włączeni zostaną również druhowie z OSP.

fot. facebook / 998 Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze