Reklama

Ćwiczenia w ZUS-ie

Strażacy odwiedzili dzisiaj ZUS w Kamiennej Górze. Nie złożyli jednak wniosków emerytalnych. Przez trzy dni trwać będą ćwiczenia w budynku.

W ramach ćwiczeń strażacy poznają specyfikę obiektów, w których zdarzyć się może zagrożenie związane np. z pożarem. Poznanie rozkładu korytarzy oraz rozpoznanie potencjalnych zagrożeń ma ułatwić prowadzenie ewentualnej prawdziwej akcji.

W tym miesiącu strażacy poznają obiekt ZUS-u. Ćwiczenia potrwają do czwartku. Każdego dnia obiekt poznaje inna zmiana strażaków. W czwartek do akcji włączeni zostaną również druhowie z OSP.

 fot. facebook / 998 Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama