Po raz szósty na skwerze przy ul. Kombatantów w Lubawce udekorowana została choinka. To inicjatywa Zakładu Gospodarki Miejskiej i MGOK-u.
W tym roku uroczystego uruchomienia świątecznych dekoracji dokonała sekretarz Beata Śnieżna i kierownik Ireneusz Kordziński. Przy udekorowanym drzewie przyszedł czas na świąteczne życzenia, łamanie się opłatkiem i występy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze