Reklama

Budżet Obywatelski 2022

Rozstrzygnęliśmy głosowanie nad Budżetem Obywatelskim 2022. W tej edycji kamiennogórzanie oddali w nim ponad 1200 głosów.

- Zwyciężył projekt Zielona Kamienna Góra. Poparły go 543 osoby. Został on zarekomendowany do realizacji w przyszłym roku. W budżecie obywatelskim zostanie zabezpieczone na ten cel 100 tys. zł ? mówi Janusz Chodasewicz, burmistrz Kamiennej Góry.

- Projekt będzie polegał na nasadzeniach drzew, krzewów oraz kwiatów wieloletnich w różnych częściach Kamiennej Góry. Nasadzenia mają pojawić się m.in.: na rynku, na okolicznych uliczkach, w okolicach wiat rowerowych i na targowisku. Chcemy w ten sposób oczyścić powietrze, zmniejszyć hałas, upiększyć miasto dla mieszkańców i turystów oraz powstrzymać tendencję do betonowania przestrzeni publicznych - argumentowali autorzy projektu.

Reklama

Poparcie pozostałych projektów
? Wybieg dla psów ? 353 głosy.
? Budowa profesjonalnego kompleksu wielofunkcyjnego boiska do gier plażowych ? 280 głosów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama