W ramach Mistrzostw Świata juniorów i juniorów młodszych w biathlonie rozegrane zostały dzisiaj sztafety starszej grupy.
Juniorki rywalizowały na trasie 4 x 6 km. Sztafeta z Polski (B. Skrobiszewska, Z. Sadownik, J. Sinkiewicz i A. Nędza-Kubiniec) zajęła 12 miejsce.
Juniorzy walczyli na trasie 4 x 7,5 km. Polskę reprezentowali: J. Potoniec, G. Galica, K. Badacz, F. Suchodolski. Polska sztafeta zajęła 3 miejsce.
Sztafety kończyły biathlonową rywalizację podczas Mistrzostw Świata w Oestersund.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze