Na Mistrzostwach Świata juniorów i juniorów młodszych w biathlonie rozegrane zostały sztafety juniorów młodszych.
Juniorki młodsze biegły na dystansie 3 x 6 km. Polski zajęły siódme miejsce. W drużynie walczyły: A. Liszka, G. Gąsienica i M. Germata.
Juniorzy młodsi mieli do pokonania trasę 3x7,5 km. Polska sztafeta w składzie I. Kusztal, K. Urbaniak, K. Siwa zajęła 21 miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze