W sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrany został IV Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego.
W turnieju zagrały trzy zespoły reprezentujące: Komendę Powiatową Policji, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz Joyson Safety Systems w Krzeszowie.
Po rozegraniu trzech wyrównanych i emocjonujących meczy, pierwsze miejsce zajęła drużyna Policji, drugie Straży Pożarnej, a trzecie drużyna Joysona.

Skład zwycięskiej drużyny: Katarzyna Trzepak, Bernadeta Michalik, Krzysztof Balicki, Szymon Sztejkowski, Piotr Maurer i Dawid Wójcik.
Małgorzata Krzyszkowska starosta kamiennogórski wręczyła puchar drużynie KPP w Kamiennej Górze. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale oraz piłki do siatkówki. Mecze sędziowała Julia Żłobicka sędzia Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej.
Turniej został zorganizowany przy wykorzystaniu dotacji Starostwa Powiatowego, a głównym sponsorem imprezy była firma Joyson Safety Systems z Krzeszowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze