Reklama

Branżowa siatkówka

W sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrany został IV Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego. 
W turnieju zagrały trzy zespoły reprezentujące: Komendę Powiatową Policji, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz Joyson Safety Systems w Krzeszowie. 
Po rozegraniu trzech wyrównanych i emocjonujących meczy, pierwsze miejsce zajęła drużyna Policji, drugie Straży Pożarnej, a trzecie drużyna Joysona.  


Skład zwycięskiej drużyny: Katarzyna Trzepak, Bernadeta Michalik, Krzysztof Balicki, Szymon Sztejkowski, Piotr Maurer i Dawid Wójcik. 

Reklama

Małgorzata Krzyszkowska starosta kamiennogórski wręczyła puchar drużynie KPP w Kamiennej Górze. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale oraz piłki do siatkówki. Mecze sędziowała Julia Żłobicka sędzia Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej. 
Turniej został zorganizowany przy wykorzystaniu dotacji Starostwa Powiatowego, a głównym sponsorem imprezy była firma Joyson Safety Systems z Krzeszowa. 

Czy wiesz, kto kieruje samorządami w powiecie kamiennogórskim

Kto jest starostą powiatu kamiennogórskiego?

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: LZS ZB Aktualizacja: 24/11/2024 15:04
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama